שלום בית

שלום בית2019-01-23T12:13:02+02:00

שלום בית

שלום בית הינה תביעה המוגשת לבית הדין, כדי למנוע או לעכב הליך של גירושין. שלום בית היא מעין תביעה אשר בעזרתה אומר אחד מין הצדדים אני רוצה לפעול למען שלום בית.

אך האמת היא שלעיתים קרובות, הסיבה האמתית להגשת תביעה בנושא שלום בית לבית הדין היא טקטית לשם השגת זמן או כדי למנוע את פירוק התא המשפטי ו/או בכדי למנוע פירוק שיתוף בדירה.

עורכי דין המנוסים בתביעות שלום בית יודעים לעיתים להגיע לדחיית הגירושין אפילו לאורך מספר שנים, דבר אשר לאלו אשר יש להם דירה משותפת ולא רוצים שמי מבני הזוג ימכור אותה לדוגמא או שרוצים להמשיך להתגורר בה עם בן הזוג על מנת לשמור על שלום בית- יכול להועיל בהרבה.%d7%a9%d7%9c%d7%95%d7%9d-%d7%91%d7%99%d7%aa

שלום בית ומזונות אישה – רבים הגורסים כי לאישה עדיף להקדים ולהגיש תביעת מזונות לבית המשפט לענייני משפחה, אך למעשה מסתבר שפעמים רבות לא כך הדבר משום שפעמים רבות אישה התובעת מזונות תקבל יותר על ידי תביעת שלום בית בבית הדין משום שרק בבית הדין לדוגמא- האישה יכולה לקבל צו למדור ספציפי, כלומר, רק בבית הדין האישה תוכל לבקש למנוע פירוק שיתוף בדירה שלה ותוכל להמשיך להתגורר בה. שלום בית ומדור ספציפי רק בבית הדין ניתן לבקש במסגרת תביעת שלום בית –צו המורה על מדור ספציפי המונע פירוק שיתוף בדירה וצו זה אף גובר , על פי בג”ץ, על צו פירוק שיתוף הניתן על ידי בית המשפט לענייני משפחה, ועל ידי תכנון משפטי מוצלח ניתן להמשיך בצו זה לאורך הרבה מאוד זמן, למעשה עד אשר יימצא שגם בעזרת המדור הספציפי לא קיים עוד סיכוי להשכנת שלום בית בין בני הזוג.

מדור ספציפי לגבר – זכות אשר מעטים היודעים עליה בקרב עורכי הדין- והזכות לבקשת צו למדור ספציפי- יכולה להיעשות גם על ידי הגבר, שכן, גם הגבר יכול לעתור לקבלת צו למדור ספציפי במסגרת תביעת שלום בית על מנת לסכל את פירוק השיתוף. משרדנו מתמחה בתביעות בנושא גירושין המוגשות לבית הדין ולבית המשפט לענייני משפחה ומייעץ בהצלחה כבר שנים בנושא תביעות לשלום בית, מדור ספציפי , מזונות וכדו’…

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו: 03-6048121, או השאירו פרטיכם בטופס המצורף!

 
צרו עמנו קשר