בגידה

בגידה2019-01-23T12:11:54+02:00

בגידה

למרות המצב הרגשי שאינו פשוט, בשלב הראשון לאחר גילוי דבר הבגידה, חשוב לפני שביצוע כל פעולה, לרבות התעמתות עם בן הזוג, לחשוב מה ברצונך לעשות בנידון- להתגרש? ללכת לייעוץ זוגי? לסלוח? בכול מקרה מומלץ ביותר לגשת מהר לייעוץ משפטי על ידי עורכי דין אשר בקיאים בנושא – הסיבה לפנייה הבהולה לייעוץ המשפטי טמונה בכך שיש חשיבות גדולה בהכרות עם בית הדין הרבני ולעומתו עם בית המשפט לענייני משפחה.

עורכי הדין יוכלו להבחין האם יש צורך להקדים במרוץ הסמכויות את בן הזוג השני (בית הדין הרבני לדוגמא עלול להקטין את חלקה של אישה ברכוש במקרה שבגדה וזאת בהסתמך על סע’ 8 לחוק יחסי ממון בין בני זוג, וזאת בניגוד לביהמ”ש).%d7%91%d7%92%d7%99%d7%93%d7%94

בנוסף קבלת הייעוץ המשפטי תועיל מאוד במקרה בו עדיף שלא לחשוף את דבר הגילוי על הבגידה משום שלעיתים הדבר עלול לפגוע באינטרס המשפטי של הלקוח ובאפשרותו להוכיח את דבר הבגידה בהמשך בערכאות. הייעוץ המשפטי ייתן לנבגד ו/או לבוגד מידע על הזכויות המגיעות לו במידה והוא מחליטים להביא את הנישואים אל קיצם, ומידע האם דבר הבגידה הוא בעל השפעה בכל הנוגע לגירושין.

האם ומתי לקחת חוקר פרטי? חשוב מאוד לא להיכנע לרגשות ולחשוב היטב האם לקחת חוקר פרטי מכיוון שפעמים רבות במקרי בגידה מדובר על הוצאה כספית מיותרת וכבדה, בעיקר משום ששימוש בחוקר פרטי והאזנות שלא כדין עלולים לסבך את מזמין החקירה אף בפלילים. עורך דין יוכל לחשוף בפני הנבגד את כדאיות הפניה לחוקר פרטי, קבילות הראיות במידה ויושגו, ואילו ראיות כדאי להשיג.

בנוסף לכך, יש לציין כי הקלטת הצד השני בניגוד לדין (עת המקליט אינו צד לשיחה) – שהיא דרך “טובה” להשגת ראיות, עלולה לסבך את המקליט ואת מזמין ההקלטה בפלילים וכן גם צילומים הפוגעים בפרטיות. משרדנו מתמחה זה שנים בייעוץ בנושא בגידות, גירושין והמתלווה אליהם, אנו מזמינים אתכם לייעוץ ראשוני אשר במהלכו תוכלו לקבל מידע על הטקטיקה והגישה הנכונים עבור המקרה שלכם.

 
צרו עמנו קשר